Kurumsal


Kurumsal


1988 yılında İzmir'de kurulan firmamız, 31 yıldır ülkemizin ve dünyadaki önemli en başta gelen firmaları için ısıl işlem tesisleri ve vakumlu kabin tesisleri üretmektedir. Yıllarca yabancı sermayeli şirketler tarafından ülkemize yüksek fiyatlarla sağlanan ısıl işlem tesisleri firmamız tarafından , tamamen yerli sermaye ile , dünya standarlarında üretimi ile , yurtiçi ve yurtdışı pazarlara dünya standartlarındaki en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla hizmet ve ürün sağlamaktadır.


Bu bağlamda, yurtiçi ‐ yurtdışı fuarlara katılıp, dünyadaki teknolojikgelişmeleri yakından takip ederek Türkiye'de, sektörün ulusal anlamda rekabet etme gücünün artmasına katkıda bulunmuştur.


Firmamız imalat aşamasında daima kaliteli ürün, ekonomik fiyat prensibini benimsemiştir. Dış alımlarını yaparken daima dünyanın kabul etmiş olduğu kalite belgeleri olan kurumları tercih ederek, geniş bir tedarikçi zinciriyle birlikte büyümeyi hedef edinmiştir. Yurtdışından yaptığı alımlarda ise daima dünyanın kabul ettiği standarlarda kaliteyi ön planda tutmuş ve son kullanıcıyı memnun edecek çözümler üretmiştir.


Firmamız tamamen müşterimizin isteklerine göre , kendilerine özel projeler ve ürünler üretip , müşterinin tam istediği tesisi , her aşamasında tecrübesini ve teknolojisini kullanarak , tam zamanında ve dünya standardında kalite ile hizmetinize sunmaktadır.


TURHAN ISIL İŞLEM MAKINALARI, kalite standartlarına uygun üretimler yapıp, bu üretimleri ISO 9001:2015 ‐ TSE 746-2 ve CE Deklerasyonu ile belgelenmiştir. Ayrıca doğalgaz yakıcılarımızın , GAZMER üyeliği ve vizesi bulunmaktadır.